Ter promotie van het 35+-voetbal op vrijdagavond organiseerde de KNVB bij USV Elinkwijk op vrijdag 19 mei een 7-tegen-7-toernooi voor seniorenteams. Een team met een flink aantal oud-kampioenen van IJsselmeervogels werd geformeerd en werden kampioen van de regio! Op 10 juni volgt de landelijke finale in Lisse.
Op de foto, op de bovenste rij: Philip den Haan (trainer), Andre van der Veer, Edgar Mulder, Christian Opschoor, Dennis van der Steen, Maurice Pot, Vincent Gricell en Leo Engelman (verzorger). Onderste rij: André Kemper, Gijs van Manen, Tim van Breukelen, Paolo Meijndershagen, Frank Aboikoni en Sander Duindam.
Dit team vertegenwoordigt dan ook een behoorlijke prijzenkast in de top van het amateurvoetbal. Philip den Haan, Sander Duindam, Gijs van Manen en Paolo Meijndershagen kenden natuurlijk grote successen bij IJsselmeervogels en hetzelfde valt te zeggen van Andre Kemper, Christian Opschoor, Tim van Breukelen en Dennis van der Steen. De vier laatstgenoemden werden bovendien ook algeheel amateurkampioen met SV Huizen, waar toen ook Frank Aboikoni deel van uitmaakte. Met aanvulling van Maurice Pot (ex-Spakenburg, ex-Nunspeet), Andre van der Veer, Edgar 'The Ironman' Mulder en doelman Vincent Grizell pakte het team goud.
Overigens kent IJsselmeervogels zelf ook een team dat meedraait op de vrijdagavond-competitie van de KNVB. Dit succesvolle team, met overigens wat minder bekende spelers als bovenstaand lijstje, draait mee in de voor- en najaarscompetitie van de KNVB en speelt haar wedstrijden in de regio. Voor meer informatie daarover kan contact opgenomen worden met bestuurslid Marcel de Graaf (bestuurslid technische zaken).
Terug
Lezing Tom Bodde, voetbalreis om de wereld De Westmaat
Koningsdag 2025 De Westmaat
Zomertoernooi IJsselmeervogels